• صفحه اخبار رویدادها


فراخوان مشارکت در تیم اجرایی جشنواره روشنا

دانشکده‌ی مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی، یکی از دانشکده‌های پیشروی کشور در حوزه‌ی مدیریت و حسابداری هر ساله، در راستای دستیابی به رسالت والای خود در مسیر ایجاد پیوند با صنعت و جامعه، معرفی دانش آموختگان و دانشجویان خود به شرکت‌های برتر ایرانی و کمک به فراهم آوردن بستری برای انتخاب نیروی انسانی مورد نیاز صنعت، با فراهم آوردن فضای مناسب برای شرکت‌ها و سازمان‌های برتر کشور در عرصه‌ی کسب و کار، امکان تامین منابع انسانی مورد نیاز این مجموعه‌ها را از میان بهترین دانشجویان و دانش آموختگان ایجاد می کند. در این راستا برای اولین بار، در تاریخ ۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ جشنواره فرصت های شغلی روشنا در دانشکده مدیریت دانشگاه علّامه طباطبائی برگزار شد. هدف این جشنواره برقراری ارتباط دانشگاه با صنعت و همچنین  امکان معرفی فرصت های شغلی موجود در بازار کار کشور به  دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه است.

در دل جشنواره فرصت های شغلی روشنا، مسابقه سخنران حرفه ای با در نظر داشتن ارزش و اهمیت فن بیان و ارائه و همچنین با هدف بالابردن مهارت های سخنرانی و ارتباطی دانشجویان با مدیران عالی رتبه صنایع و کسب و کارهای کشور برای اولین بار در اردیبهشت ماه سال۹۵ در خلال جشنواره روشنا برگزار شد.

در همین راستا پنجمین دوره جشنواره فرصت های شغلی روشنا و سومین دوره مسابقه سخنران حرفه ای در تاریخ 17 تا 19 اردیبهشت 1397 برگزار خواهد شد. از علاقمندان به فعالیت در یکی از کارگروه های اجرایی این رویداد دعوت به عمل می آید که اطلاعاتی در خصوص مشخصات و مهارت های خود به آدرس ایمیل مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی ارسال نمایند.

آدرس ایمیل: karafarini.allameh@gmail.com

شماره تماس: 02148392651 و 02148392653

 

تاریخ درج خبر: 1396/11/07  -  ساعت درج خبر: ٢٢:٥٤  -  شماره خبر: ٥٣٤٤  -  تعداد بازدید: 120


خروج