• صفحه اخبار رویدادها


فراخوان ثبت نام در المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
آغاز ثبت نام المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهائی
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

⭐️جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی یکی از 4 جشنواره مطرح کشور است که با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بنیاد ملی نخبگان شکل گرفته است. هدف از برگزاری این جشنواره ملی ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی است.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔹


از دوره یازدهم جشنواره به منظور افزایش ضریب نفوذ محتوای طرح کسب و کار در سطح کشور به ویژه در بین دانشجویان،­ اولین المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی در سطح دانشگاههای کشور برگزار گردید.

در این بخش تلاش می‌شود ایده‌های نو مبتنی بر فناوری که قابلیت تجاری سازی آن به اثبات رسیده باشد را در قالب یک نقشه راه تجاری سازی (طرح کسب و کار) پذیرش و مورد داوری قرار داده شود.

بدیهی است که موفقیت در این بخش و کسب امتیازات لازم پس از طی چند مرحله داوری باعث ایجاد اعتماد به نفس در جوانان خلاق و نوآور شده و انگیزه راه‌اندازی یک شرکت دانش بنیان را در ایشان ایجاد و یا تقویت می‌نماید.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت راهنمای نوشتار طرح کسب و کار المپیاد دانشجویی و ثبت نام در چهاردهمین دوره این جشنواره به آدرس وب سایت www.shtf.ir بخش مسابقات (المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی مراجعه نمایند.

اطلاعات تماس مرکز کارآفرینی و هدایت شغلی دانشگاه :
📞 48392651- 48392653
📧 karafarini@atu.ac.ir
📶karafarini.atu.ac.ir

تاریخ درج خبر: 1396/11/07  -  ساعت درج خبر: ١٤:٥٧  -  شماره خبر: ٥٣٤٠  -  تعداد بازدید: 310


خروج